O nas

Przestawiamy Państwu nową ofertę koncertową przygotowaną przez Zespół 4Senior przy udziale Fundacji StartSmart.

Są to wydarzenia kierowane dla Seniorów i specjalnie przygotowane dla Seniorów.

Nasze projekty “Otwieramy Drzwi do świata muzyki – muzyka łączy pokolenia, “Wielka sława to żart – w zaczarowanym świecie operetki” od lat są oklaskiwane i uwielbiane przez seniorów. 

Od ponad 10 lat z wielkimi sukcesami realizujemy wydarzenia telewizyjne, państwowe, występujemy w wielkich salach koncertowych ale i w miejscach gdzie na co dzień nie ma dostępu do kultury wysokiej.

Zajmujemy się produkcją i obsługą PR naszych wydarzeń. Dodatkowo proponujemy produkcję, reżyserię, scenariusz, prowadzenie, oprawę  muzyczną, scenografię, projekcje multimedialne  i  efektowe oświetlenie. Wydarzenia są przygotowane na miarę potrzeb zamawiającego. Są możliwe do szybkiej modyfikacji w zależności od miejsca i czasu wydarzenia. Nasze projekty są realizowane przez uznane gwiazdy na co dzień występujące największych teatrach operowych i filharmoniach

Nasze wydarzenia są znakomitą oprawą na Dzień Matki, Dzień Kobiet, Koncerty Noworoczne, uroczystości państwowe i religijne a także wszystkie wydarzenia wymagające znakomitej oprawy artystycznej.

Jeżeli proponowana oferta znajdzie się z zainteresowanie Państwa zapraszamy do współpracy, Na życzenie przygotujemy dowolny koncert w zależności od zamówienia Państwa. Nasze koncerty proponujemy w trzech wariantach z podkładami orkiestrowymi, kwartetem smyczkowym oraz z orkiestrą. Przygotujemy każdy koncert w każdym miejscu !

Zapraszamy serdecznie do współpracy

Zespół 4SENIOR i Fundacji StartSmart