Muzyka z ekranu

Misja, Piraci z Karaibów, Titanic, Tajemniczy ogród, Cinema Paradiso, The Beatles, Grek Zorba, New York, New York, Obój, La Cumparsita, My Way, porywający Czardasz Montiego ….

To tylko wybrane, najbardziej ukochane przez publiczność tematy muzyczne ze znanych na całym świecie produkcji filmowych. Można śmiało powiedzieć, że artystka zaprasza publiczność w muzyczną podróż dookoła świata.

Natalia Walewska w swoich interpretacjach wydobywa to co najpiękniejsze w twórczości mistrzów. Wzrusza każdą nutą i sprawia, że koncert na długo zostaje w pamięci publiczności.

Czas trwania koncertu – 70 minut

Wersje koncertu: Koncert z podkładami orkiestrowymi, z towarzyszeniem fortepianu

 

Propozycje utworów jakie mogą być wykonane podczas koncertu:

My way, New York, New York, Misja, Grek Zorba, Tajemniczy ogród, The Beatles Yesterday, Cinema Paradiso, Titanic,  Piraci  z Karaibów, Tango Roxane, Medytacja z opery Tais, Czardasz Montiego, Gliniarz z Bevelry Hills, Libertango, Skrzypek na dachu, Ojciec Chrzestny

Muzyka z ekranu

NATALIA WALEWSKA – koncertmistrz Orkiestry Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku

Natalia Walewska w swoim dorobku ma laury na prestiżowych międzynarodowych konkursach, między innymi: Międzynarodowym Konkursie im. K. Szymanowskiego. Uczestniczyła w licznych festiwalach, gdzie występowała pod batutą wielkich dyrygentów jak: G. Solti, Ch. Eschenbach, M. Roztropowicz. Od 1999 roku piastuje prestiżowe stanowisko koncertmistrza Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku. Regularnie jest zapraszana w charakterze solistki do współpracy z orkiestrami symfonicznymi w kraju i zagranicą. Jej umiejętności zostały docenione przez uznanych dyrygentów jak Jerzy Maksymiuk, Ernst van Tiel , Massimiliano Caldi ,Maxim Vengerov, Vag Papian, Juozas Domarkas, Sir Neville Marinerr, Sławomir Chrzanowski, Petr Chromcak.

Artystka uczestniczy w charakterze koncertmistrza i solistki w licznych nagraniach płytowych, radiowych i telewizyjnych. W 2010 roku rozpoczęła współpracę z Królewską Orkiestrą Salonową gdzie występuje solo i dyryguje od pulpitu. Te widowiska to atrakcyjny show w stylu wiedeńskich gal operowych z udziałem śpiewaków oraz baletu. Za swoje osiągnięcia artystyczne w dziedzinie kultury została nominowana do nagrody „Splendor Gedanensis – 2010”. Jest również stypendystką Marszałka Województwa Pomorskiego.

W kręgu zainteresowań artystki znajduje się także muzyka filmowa. W 2014 roku została zaproszona do współpracy przy filmie „Kobiety bez wstydu” w reżyserii Witolda Orzechowskiego i nagrała „Pocztówkę z Paryża” – ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Piotra Salabera. W 2015 roku powstała płyta z muzyką filmową „Amber tango”, zawierająca najpiękniejsze i najbardziej znane melodie filmowe.

 

WIĘCEJ OFERT